! Has Forum - 2010 ! Hoş GeLdiniZ !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!..ForumumuZa..!Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://hass.forum.st/u49
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

Çocukken Yaptığımız Salaklıklar

By.KeNe
    By.KeNe
    Moderatör
    Moderatör

İş/Hobiler : Pc ve Kızlar
    Lakap : By.KeNe
    <center>Ruh Hali : Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Idaree11
    <center>TAKIMI`M : Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Fenerbahcetv2
    <center>İletim :
    By.KeNe..!®️.

<center>Uyarı-Ceza :
    Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Right_bar_bleue

<center>Rep Ver : Çocukken Yaptığımız Salaklıklar 4168a
    Forum Saati : <center><embed src="http://jrgraphix.net/research/flash/clock.swf" width="150" height="150"></embed></center></fieldset>
    <marquee>RekLam aLanı !</marquee> : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">Reklam Vermek için Yönetici ile iLetişime Geçiniz. ®️</marquee></font></center>

Rep Sistemi
    Başarı Puanı:
    Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Left_bar_bleue10/100Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Empty_bar_bleue  (10/100)
    Rep Puanı: 10/100
    Tecrübe Puanı: 10/100

Çocukken Yaptığımız Salaklıklar Empty Çocukken Yaptığımız Salaklıklar

Mesaj tarafından By.KeNe Paz Kas. 09, 2008 11:11 pm

1- Bisiklet sürerken hava atacağım diye akrobatik hareketler yapmak sonra da kafayı gözü dağıtmak.

2- Ayakkabıları sürekli olarak ters giymek.

3- Yollarda yabancı dil konuşuyormuş gibi yapmak ve konuşulanın daha çok Arapça ya da Çince’ye benzediğini bilmemek.

4- Annenin iç diye verdiği sütü lavaboya dökmek fakat döktükten sonra suyla izleri yok etmeyi düşünememek.

5- Salıncakta sallanmakta olan ağbinin önüne mal gibi koşarak çıkmak ve akabinde sağlam bir salıncak darbesiyle kafayı gözü yarmak suretiyle hastanelik olmak...

6- İstop oynarken tutulan rengi bulmak uğruna sokaktan geçen insanların üstüne atlayıp 'tuttum tuttum' diye bağırmak

7- Büyük kardeşler küçük kardeşe vurunca büyük kardeşi anneye dövdürmek ve bundan büyük zevk almak

8- Evde ilk kez yalnız kalındığında yangın çıkarmaya teşebbüs etmek

9- Tren gelirken raya kulak dayayarak sesini duymaya çalışmak

10- Asfalta, yol ortasına yatmak

11- En yakın arkadaşla kuzen ya da kardeşmişiz numarası yapmak

12- Alman numarası yapmak (Türk olmayan Alman’dır mantığı)

13- Bütün geceyi oynanacak oyunu seçmeye çalışarak geçirip aileler evlere giderken "ama biz daha yeni başlıyorduk" demek

14- Aileler kapıda vedalaşırken "susadım" yada "acıktım" diyerek su içmek, ekmek yemek suretiyle herkesi 10 dakika kapıda bekletmek

15 - En yakın arkadaşla ayni tip kıyafetleri giyip, birlikte dolaşmak.

16- Balkondan su dolu balonlar atmak suretiyle alt kattaki saksıları kırmak ve bundan yılmamak onlar yenisini koydukça tekrar kırmak

17- Parfüm ve çakmakla kara sinek pesinde koşmak ya da bir şişe alıp sineklerin üstüne kapatıp onları hapsetmek

18-Karınca yuvalarına daha önceden yapılan ispirto kolonya ve aseton karışımını döküp yakmak ya da yuvanın içini kumla doldurmak,taşla kapatmak(zavallı hayvanların bize ne zararı varsa)

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 11:57 am